Jakość powietrza -Małopolska

 

 

 

Dariusz

Mam na imię Dariusz i witam na mojej stronie.

Będąc mieszkańcem Małopolski postanowiłem stworzyć stronę poświęconą temu pięknemu zakątkowi Polski.

mapka Małopolski z herbami


Interesuję się sportem,tworzeniem stron internetowych,muzyką,filmem,fotografią.Lubię też podróżować,zwiedzać ciekawe miejsca i zabytki.

Stronę tą polecam osobą które tak jak ja mieszkają w Małopolsce,lubią ja zwiedzać ,chcą poznać ciekawe miejsca,zabytki lub dowiedzieć się o interesujących wydarzeniach,festynach i innych imprezach w Małopolsce.

Zachęcam do zwiedzania nie tylko dużych ,znanych miast w Małopolsce ale ,także  małych miejscowości które zachwycają niejednokrotnie malowniczą przyrodą i są doskonałym miejscem do wypoczynku a jak pisał Sokrates:"Wypoczynek to największe z dóbr."

Fotografie

Na stronie zamieszczam dwa rodzaje fotografii.

1. Autorskie zdjęcia - zamieszczone na stronie stanowią moją  własność  i chronione są prawem autorskim. Oznaczone są one znakiem wodnym naszamalopolska.pl

Moje prawa autorskie jednoznacznie obejmują zakaz używania fotografii w celach komercyjnych oraz do wykorzystywania ich do druku.

2.Zdjęcia nadesłane przez przyjaciół i użytkowników serwisu.Takie zdjęcia zawsze są podpisane nazwiskiem autora lub  pseudonimem.

Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i masz ciekawe zdjęcia,chcesz opisać swoją miejscowość lub opowiedzieć o interesującym wydarzeniu, napisz do mnie.

Proszę o komentowanie artykułów.

Pozdrawiam.Dariusz Mikoś.

P.s.  Jeśli masz firmę a nie masz jeszcze strony internetowej ,mogę ją dla Ciebie wykonać lub umieścić reklamę Twojej firmy w serwisie Nasza Małopolska.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą projektowania stron www,logo i grafiki reklamowej.

 logo dmintermedia.jpg

Dm Intermedia